Відомий інвестиційний банкір очолив Наглядову Раду СК «Український страховий стандарт»


На зборах акціонерів ПАТ «Страхова компанія «Український страховий стандарт» (СК «УСС») були затверджені зміни щодо складу Наглядової Ради компанії. Так, новим Головою Наглядової Ради було затверджено відомого інвестиційного банкіра Ернеста Кадирова.

Новопризначений Голова зазначив, що ключовим пріоритетом на сьогодні є робота з інвесторами для створення на базі СК «УСС» великого національного та міжнародного страховика. «Зараз ми націлені на залучення додаткових інвестиції задля реалізації низки проектів, направлених на діджиталіцію послуг», — наголосив Ернест Кадиров.

Ернест Кадиров також зазначив, що в змінах, які зараз відбуваються на страховому ринку України, бачить великий потенціал для розвитку компанії. «Зміни пов’язані не лише з новими, більш суворими вимогами регулятора, вони, в першу чергу, пов’язані з самим часом, — зазначив Кадиров. – Моделі, які ще недавно працювали, вже неефективні, страхування все більше переходить у цифровий сегмент, не всі компанії готові до цього і так може скластися, що в Україні зміняться лідери ринку».

Також можна очікувати подальшої консолідації та укрупнення активів в страховому сегменті, а також впровадження новітніх страхових цифрових сервісів з використанням штучного інтелекту та big data. «Просто надавати якісні послуги клієнту – цього вже не достатньо, щоб претендувати на статус лідера ринку, — наголосив Ернест Кадиров. – Ми маємо економити час клієнта: мінімум зайвих комунікацій, паперів та візитів в офіс компанії. І це стосується не лише продажу страхових продуктів, це стосується й врегулювання страхових випадків». В 2021-22 роках планується впровадження низки технологічних рішень, які мають вивести роботу з клієнтом на якісно новий для України рівень.

В той же час Ернест Кадиров зазначив, що вже найближчим часом компанія проведе низку кадрових змін: в першу чергу це стосується топ-менеджменту, також за рахунок посилення присутності в регіонах, будуть представлені нові керівники регіональних підрозділів.

Довідково: Ернест Кадиров обіймав керівні посади в таких компаніях як «Hewlett-Packard» (Кремнієва Долина, Каліфорнія, США), та глобальних інвестиційних банках «Credit Suisse» (головний офіс в Цюріху),UBS (головний офіс в Цюріху), «Crossbridge Capital» (головний офіс в Монако), де він відповідав за розвиток інвестиційно-банківського бізнесу та напрямку управління приватним капіталом в Україні та країнах СНД. Є партнером американського венчурного фонду «Manhattan Venture Partners» (Нью-Йорк, США), та управляючого приватним капіталом «JAR Capital» (Лондон, Великобританія).

Співзасновник технологічної компанії «Vimas Group International» (програмне забезпечення), «Langua Metrics» (технології машинного розпізнавання та обробки речі) і «Private Tech Network», який є міжнародним комунікаційним майданчиком для майже чотирьох тисяч венчурних фондів та приватних інвесторів зі всього світу та тисяч приватних технологічних старт-апів, що шукають інвестиції.

Ернест Кадиров має три вищі освіти: Київський національний Університет ім. Шевченко (1991 р., Україна), PhD Computer Science, Вісконсинський університет в Медісоні (1996 р., США), MBA, Finance, Вища школа менеджменту Корнельського університету Ліги плюща (2004 р., США).

Страхова компанія «Український страховий стандарт» заснована в 1994 році. Має 21 ліцензію на здійснення страхової діяльності за різними напрямами, в тому числі страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів («автоцивілка»). За даними МСТБУ за останній звітний період, «Український страховий стандарт» входить до числа страхових компанії, які здійснюють страхування за цим напрямком, які мають найкращі показники за критеріями «загальна оцінка діяльності страховика», «якість врегулювання збитків» та «рівень скарг від потерпілих та страхувальників».

Полезная информация? Возможно, она пригодится и твоим друзьям. Поделись в соцсетях!


Понравился материал? Читай наш паблик-аккаунт в Viber , каждый вечер мы публикуем там по 3 самых интересных материала за день!

Есть что рассказать? Напиши нам колонку !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

111 queries in 0,186 seconds.