Аэропорт Полтава впервые принял международный рейс


Unsplash

17 августа 2018 года аэропорт Полтава принял первый международный рейс, тем самым подтвердив статус международного.

Об этом сообщила пресс-служба Полтавской ОГА.

Первым международным рейсом в Полтаву стал чартер из Франкфурта с мариупольской футбольной командой.

«Полтава встретила второй после реконструкции своего аэропорта рейс и впервые — международный за все время его существования», — отметил и.о. гендиректора аэропорта Владимир Окара.

Аеропорт «Полтава»

Аеропорт «Полтава» підтвердив статус міжнародного.Вчора до відреконструйованого аеропорту «Полтава» прибув перший за всю історію його існування міжнародний рейс.Міжнародний пункт пропуску полтавського аеропорту вперше запрацював для маріупольської футбольної команди. Спортсмени прибули чартерним літаком з Франкфурта і в неділю зіграють із полтавським футбольним клубом «Ворскла». — Сьогодні Полтава зустріла другий після реконструкції свого аеропорту рейс і вперше — міжнародний за весь час його існування, — пояснює в.о. гендиректора ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара.Літак м’яко сів на оновлену злітно-посадкову смугу. Працівники всіх служб спрацювали професійно. Пасажири лишилися задоволеними. Традиційно трансфери від аеропорту спортсменам організували господарі поля ворскляни.— Сьогодні, я вважаю, історична подія — повноцінно запрацював наш міжнародний пункт пропуску, — говорить перший заступник голови Полтавської ОДА Андрей Песоцкий (Andrey Pesotsky). — Зараз тут присутня митна служба, прикордонна. Щойно прилетів літак з Франкфурта. Пасажири пройшли паспортний, митний контроль і поїхали до Полтави.Посадовець додає, що після тривалого очікування та значних зусиль і витрат кожен рейс здається чимось неймовірним. Невдовзі ж літаки з Європи, обіцяє, стануть для Полтавщини звичними:— Зараз кожен рейс приймаємо ніби з хлібом-сіллю. Невдовзі літаки з Європи з туристами на борту стануть для нас буденною справою, — говорить Андрій Пісоцький. — Справді, найвища насолода — зробити те, що на думку інших ви зробити не можете.Деталі тут: https://bit.ly/2vO53dJ

Опубликовано Полтавська обласна державна адміністрація Суббота, 18 августа 2018 г.

Полезная информация? Возможно, она пригодится и твоим друзьям. Поделись в соцсетях!


Понравился материал? Читай наш паблик-аккаунт в Viber , каждый вечер мы публикуем там по 3 самых интересных материала за день!

Есть что рассказать? Напиши нам колонку !

Похожие новости:

121 queries in 0,787 seconds.